Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Nowe Warpno tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W teraźniejszych czasach grupę ludzi pracuje zakupy poprzez internet. Stanowi ostatnie odpowiednie przede ludziom ze względu na gamę towarów również ich charakterów, jakie możemy zlokalizować w sieci. Parę kliknięć, pieniądze wychodzą z konta, a już jutro paczka z upragnionym przedmiotem otrzymuje się w własnych rękach. Także toż wszystko bez przejmowania się z łóżka! Stanowi ostatnie idylla dla starych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do odbiorcy. Najprostszym sposobem przekazu paczek były się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Mirosławiec

Nowa firma, jaką jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym klientom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki jakim mogą one oszczędzić na sprzedaży paczek, a jedna nazwa kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, gdy ktoś nie jest do celu przekonany co do grupie pracy pracowników InPostu, może nabyć abonament na moment próbny. Kosztuje on 150 dobrych natomiast stanowi dodatkowe zakończenie go do celu 3 okresu rozliczeniowego. Stanowi ostatnie wyjątkowo dobra propozycja dla inwestorów, którzy właśnie wchodzą na sektor również nie wiedzą, jaki będzie popyt na konkretny produkt. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, a za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, a za kurierską od 11,77 zł. Im więcej paczek zostanie wysłanych, tym wartość pojedynczej paczki będzie młodsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Mirosławiec

Umowa taka obejmuje zarówno przesyłki wytwarzane przez kurierów do Paczkomatu, jak również te dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez cały okres bycia umowy, a oraz zapewnia, że aż 95% paczek dojdzie do odbiorcy już kolejnego dnia. Stanowi ostatnie szczególnie popularne w okresie przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka prawdopodobnie żyć na siłę złota. Warunki te dotyczą się każdego z abonamentów.

Abonamenty są wydane na żyjące 12 i 24 miesiące. Małymi Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy zaopatrzyć w jej ramach 20-50 paczek miesięcznie. InPost dedykuje ją przedsiębiorcom, którzy właśnie stawiają pierwsze etapy w e-commerce. Paczki kurierskie już od 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i istnieje możliwość przekazania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, świadczonym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe kosztują od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Mirosławiec

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Ważny to Niewielką Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), a drugi to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W głównym przypadku paczki Paczkomatowe kosztują od 8,58, a kurierskie od 11,23. W następnym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych zaczynają się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie podane powyżej ceny są cenami netto. Abonament można zwiększyć w perspektyw, jeśli firma ciągle będzie się rozwijać. Każda kolejna paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne ceny na pomoc stawki za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, dobraną do jego potrzeb ochronę przed sprzedażową, a jeszcze możliwość korzystania z podjazdów kurierskich w każdym momencie, w relacji od potrzeb. Cena za paliwo jest też wliczona w sumę abonamentu, nie powinien się martwić o ukryte koszty.

Pomimo korzystania w bliskiej możliwości aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest dostępny zarówno na wstęp z bogatszymi klientami. Aby otrzymać indywidualną ofertę abonamentu, należy zetknąć się z firmą. Na ścianie internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można jeszcze wziąć z punktu infolinii. Wybranie abonamentu stanowi mocno niskie – wystarczy wejść na kartkę InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej pasujący. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu nazwy oraz numeru NIP firmy, mamy do podsumowania oraz do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można umieścić bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Mirosławiec

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments